poniedziałek, 1 lutego 2016

Jak prowadzić instalację elektryczną? | Kotły kondensacyjne - czy warto?

 
 
fb
tt
yt
Newsletter Eksperta Budowlanego
 
 

Poznaj fakty na temat tlenku węgla (czadu)

Poznaj fakty na temat tlenku węgla (czadu)

Jak można się zatruć tlenkiem węgla i jak się przed tym chronić? Potencjalne źródła tlenku węgla to m.in.: nieprawidłowo eksploatowane urządzenia grzewcze zasilane naftą lub gazem ziemnym, bojlery, piece i kominki opalane drewnem, piecyki gazowe, urządzenie zasilane benzyną, np. samochody.

Jak zabezpieczyć się przed czadem: czujniki CO

Polecane produkty i technologie

Przeważająca większość zaczadzeń ma miejsce w okresie sezonu grzewczego, dlatego szczególnie ważne jest podejmowanie w tym czasie działań mających na celu ograniczenie lub całkowitą eliminację ryzyka zatrucia tym gazem. W krajach zachodnich standardem jest montowanie co najmniej jednego czujnika czadu na każdej kondygnacji budynku. Niestety w Polsce czujniki czadu są zamontowane w niewielkiej ilości budynków.

Ogrzewanie płaszczyznowe Comap

Polecane produkty i technologie

Dynamiczny rozwój rynku odnawialnych źródeł energii oraz szeroki dostęp techniki kondensacyjnej wykorzystywanej w kotłach gazowych, pociągnęły za sobą rozwój ogrzewania płaszczyznowego. W obecnym czasie większość inwestorów decyduje się na ogrzewanie podłogowe w swoich domach. Jest to rozwiązanie już dobrze znane w budownictwie jednorodzinnym, a jego zalety są także szeroko doceniane w budynkach wielkokubaturowych.

Akustyka sal. Zalecenia projektowe dla architektów

Polecane produkty i technologie

Książka przeznaczona jest dla architektów, inżynierów budownictwa projektujących pomieszczenia, zwłaszcza sale w obiektach użytku publicznego, przedstawicieli dziedzin, które mają wpływ na efektywność przekazywania dźwięku ze sceny do sali, jak technicy teatru, scenografowie, a także reżyserzy i sami wykonawcy. Publikacja może być również użyteczna dla studentów architektury i budownictwa.

 
 
 

Archiwum numerów | Prenumerata | Reklama | Redakcja

Wiadomość ta została przesłana w ramach subskrypcji newslettera portalu ekspertbudowlany.pl i prenumeraty "Eksperta Budowlanego". Jeśli nie chcą Państwo otrzymywać od nas newslettera, prosimy kliknąć tutaj.

ekspertbudowlany.pl | Copyright © 2016 Grupa MEDIUM

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz